Zachęcamy biblioteki, firmy i instytucje do skorzystania z ułatwionej formy składania zamówień w naszej księgarni internetowej. Wystarczy tylko raz szczegółowo wypełnić poniższy formularz. Po wypełnieniu formularza pracownik Działu Handlowego Bellona SA skontakuje się z Państwem w celu ustalenia warunków handlowych. Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.

W razie pytań prosimy o kontakt (22) 45 70 426, 0 601 274 725, ksiegarnia@bellona.pl

Prosimy o podanie prawidłowego, działającego adresu e-mail. Jest to niezbędne do poprawnego funkcjonowania Państwa konta.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Dane do utworzenia konta dla klienta instytucjonalnego

Podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane przez Bellona SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 77, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2002 Nr 101 poz.926 z późn. zm.). Dane przetwarzane będą dla celów realizacji zamówień. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych wymienionych w rubrykach formularza, które nie są zaznaczone gwiazdkami jest dobrowolne. Podanie danych wymienionych w rubrykach formularza, które są zaznaczone gwiazdkami wynika z przepisów ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. ( Dz.U. 1994 Nr 121 poz. 591) z późn. zm.