Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna

Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna
bestseller
 
 
Autor: Janusz Bieszk
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296
Format: 145x205 mm
Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 9788311138759
34,90 zł
- 37%
21,87 zł
 
Jest to pierwsza publikacja w polskiej historiografii na temat organizacji władzy i funkcjonowania Lechii, czyli starożytnej Polski, zwanej inaczej Imperium Lechitów, Scytią Europejską lub Sarmacją Europejską. Na podstawie ponad 50 kronik i materiałów źródłowych, polskich i zagranicznych, oraz 36 starych map cudzoziemskich autor opracował, po raz pierwszy, poczet słowiańskich królów lechickich w okresie od XVIII w. p.n.e. do X w. n.e. Dokonał także opisu terytorium Lechii, jej gospodarki, handlu, budownictwa miast, grodów, portów oraz żeglugi, transportu i bitych monet lechickich, a także głównych wojen i bitew, pominiętych dotąd. Powyższe odkrycia były ściśle związane z wynikami najnowszych badań genetycznych Ariów - Słowian, przeprowadzonych w laboratoriach polskich i zagranicznych w latach 2010-2013, według których my Polacy, Ariowie - Słowianie zamieszkujemy tutejsze ziemie od 10 700 lat. Potwierdziły to również ostatnie odkrycia polskich archeologów na terenie grodów, miast, osad obronnych i grobowców, wybudowanych przez naszych przodków, Ariów - Prasłowian, na terenie obecnej Polski.
 
Zobacz wywiad z autorem
34,90 zł
24,84 zł
Chrześcijańscy Królowie Lechii. Polska średniowieczna
- 29%
bestseller
Bellona

Recenzje (13)ukryjpokaż

2015-11-28 KOSIAR
Mam nadzieje nabyć to dzieło. Jest to historyczny wkład w wykładnie histori państwa polskiego-lechickiego. Co niejednemu czytelnikowi/czytelniczce opadnie puła po przeczytaniu-analizie utraconej przez bajzel naciąganej rzeczywistości opowieści o dziejach słowian pradawnych których jesteśmy potomkami i o czym warto mówić, dzielić się informacją o tym dziele jak i cieszyć z bycia Lechitą !
2016-01-26 lesar
Gdzie kupić książkę? Kto sprzeda?
2016-02-10 turbosłowianin
Wreszcie książka pokazująca prawdę historyczną. Mam tylko nadzieję, że w pełni, mianowicie że sięgaliśmy aż po Kamczatkę.
2016-05-05 Spot
Błagam. Naprawdę ktoś w to uwierzył?? :)
2016-07-19 Leh
Przeczytałem .Polecam . Bardzo polecam . Nic więcej
2016-09-14 Słowianin Lechita
Jestem zachwycony wywiadami Pana Bieszka na Youtubie i postanowiłem kupić książkę. Tutaj jest link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UC1NRGGkmZiUzx9OCsJ95kkQ
2016-12-06 PreczZeŚciemą
Ludzie błagam Was.... To jedna wielka bujda na resorach, nie było, nie ma ani nie będzie czegoś takiego jak Imperium Lechitów... Pogódźcie się w tym pseudo - narodowcy!!!
2017-01-29 Drafr
PreczZeŚciemą jedna rada. Zamiast sie spinac poprostu daj na luz. Nikt nie ma 100% dowodow na istnienie Lehii jest to bardziej cos w stylu ciekawosci. Ja sie tym interesuje nie dlatego ze jestem przekonany ze cos takiego było tylko dlatego ze mnie interesuje zakłamanie historii polski - ktora zakłamana jest i kazdy o zdrowych zmysłach to potwierdzi. Zwyciezcy pisza podreczniki do historii. Polski nie bylo przez 123 lata. Samo to mialo ogromny wpływ a juz nie mowiac o manipulacje koscioła i wszelkich innych mocarstw. Polska jest wspanialsza niz nam sie wydaje. Lechia natomiast jest tylko hipotezą. Jak nie wiesz co to to sobie przeczytaj. Nie ingeruj w zainteresowania innych jesli sam takowch nie masz. zakładam ze nie masz bo gdybys mial to byś zrozumiał ze ludzie są różni.
2017-01-31 Prawda
Książka kontrowersyjna, ale zawiera w sobie wiele śmiałych też. Jeśli operuje się "polskie" obozy zagłady, to co dopiero mówić sfałszowaniu historii Słowian? Coś jest na rzeczy.
2017-04-26 jacek dionizy
Wszyscy przeciwnicy i wyśmiewcy Wielkiej Lechii są w większości potomkami lub tymi samymi osobami , które czrewonoarmiści na rozkaz Stalina przywieźli do Polski . Zatrudniono ich potem w katowniach UB,SB jako nienawidzących chrześcijańskich Słowian morderców . Dowody na istnienie potężnego państwa są w wielu krajach europy np. płyta dziękczynna / kolumbarium/ dla Leszka Awiłły w Rzymie ! Ufundowana przez Juliusza Cezara by po zwycięskiej batalii nie splądrował mu kraju ; dał on Polskiemu władcy swoją siostrę za żonę a ona urodziła syna następcę . Siostra Cezara założyłą miasto Lublin. Wyśmiewcy do nauki , nie pyskować pustaki
2017-06-07 piotr
Książka kontrowersyjna, ale daje do myślenia. Osobiście uważam że tak mogło być. Więcej jest przeciwników tej tezy niż nam się wydaje. Nikomu z naszych sąsiadów i nie tylko nie byłoby na rękę, aby kraje słowiańskie znów stanowiły jedność. ?Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości?- Jan Paweł II
2017-08-09 Bozsan48
Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości?- Jan Paweł II Poznaję Polskę i budować już niechciałabym - mam wnuki -niech nie będzie już "ruin".
2018-03-26 niunia
Czy rozmawialiscie kiedys z Gruzinem? zawsze zastanawialo mnie dlaczego ich jezyk jest tak podobny do polskiego. Mowia prawie jak Polacy. Akcent zdradza, ze Polakami nie sa... A przeciez dzieli nas wiele kilometrow i krajow.

Napisz swoją recenzję