Broń krótka / Strzelanie z broni palnej - Pakiet

Broń krótka / Strzelanie z broni palnej - Pakiet
 
Autor: praca zbiorowa
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100
Format: 165x235 mm
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
ISBN: 9788365636041
egzemplarz archiwalny
 
 
PAKIET : BROŃ KRÓTKA.  STRZELANIE BOJOWE I SPORTOWE Z PISTOLETU +  STRZELANIE Z BRONI PALNEJ

Broń krótka. Strzelanie bojowe i sportowe z pistoletu to bogato ilustrowany poradnik strzelecki skierowany zarówno do początkujących strzelców i pasjonatów strzelectwa, jak i praktyków – żołnierzy, policjantów i pracowników ochrony. W przystępny sposób przekazuje skondensowane informacje o broni, amunicji i balistyce, ze wskazaniem na pistolet automatyczny. Prezentuje najpopularniejsze w Polsce wzory pistoletów. Jest też próbą odpowiedzi na pytanie, jak dokonać trafnego wyboru pierwszej broni palnej. Uczy techniki strzeleckiej, tak w strzelectwie tarczowym jak i bojowym. Uzupełnienie poradnika stanowią rysunki, niemal 100 ćwiczeń i blisko 250 fotografii. Prezentowana wiedza jest owocem ponad 30-letnich doświadczeń autora z bronią, jako zawodnika, instruktora strzelectwa i praktyka noszącego broń w służbie przez ponad 20 lat.


Strzelanie z broni palnej to nieformalna i przyjemna lektura, pełna użytecznych informacji i porad. Książka ta opisuje wszystkie najważniejsze modele krótkiej broni palnej od początków jej istnienia i stanowi obowiązkową lekturę dla każdego, kto bronią krótką się interesuje.
Robert Campbell, były oficer policji z ponad dwudziestoletnim stażem, dzieli się bogactwem swojego doświadczenia. Autor wprowadzi Cię w świat broni krótkiej, począwszy od wyboru Twojej pierwszej broni poprzez opanowanie podstaw bezpieczeństwa i celności, po strzelanie sportowe, polowanie i ochronę osobistą. Zanim się spostrzeżesz, sam wybierzesz się na strzelnicę. Podręcznik daje jasne instrukcje odnośnie dbałości o broń czyszczenia, konserwacji i drobniejszych napraw. Campbell opisuje szeroko dostępne akcesoria, takie jak kabury i magazynki, zajmuje się też amunicją różnych kalibrów. Książka jest bogato ilustrowana.
 
36,90 zł
30,50 zł
Bellona
40,00 zł
33,00 zł
Bellona
40,00 zł
61,95 zł
Bellona
29,90 zł
25,00 zł
Bellona
29,90 zł
23,61 zł
Optyka myśliwska i sportowa
- 21%
Bellona

Napisz swoją recenzję