Ogród w pojemnikach

Ogród w pojemnikach
 
Autor: Folko Kullmann
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144
Format: 165x235 mm
Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 9788311150119
24,90 zł
- 18%
20,50 zł
 

Podwyższone grządki mają wiele zalet. Można je tworzyć z różnych materiałów i na różny sposób, pasują do każdego stylu ogrodu, zadowolą każdy gust i każdą kieszeń. Nieważne, czy będzie to elegancka grządka z kamienia, czy rustykalna z drewna; dzięki podwyższonej grządce możecie wszędzie uprawiać warzywa, zioła, kwiaty i małe krzewy – a to wszystko bez konieczności schylania. Z tej samej powierzchni można zbierać więcej plonów i częściej niż z tradycyjnego ogródka warzywnego. Podwyższone grządki dzielą także wspaniale przestrzeń i, tworząc ogród marzeń, można je wykorzystać bardzo różnie.

Obfite zbiory, praca bez schylania i uprawa niemal w każdym miejscu – podwyższone grządki sprawdzają się po prostu na wielu płaszczyznach.

Dzięki różnorodności kształtów i materiału możecie je wykorzystać wszechstronnie.

Proste w budowie: ten poradnik pokazuje jasno krok po kroku budowę różnych modeli podwyższonych grządek.

Praktyka: wszystko na temat uprawy na podwyższonych grządkach, od wypełnienia i sadzenia po konkretne propozycje zależne od potrzeb. Z dokładnym kalendarzem prac.

Roślinne know-how: rodzaje i gatunki warzyw, ziół, owoców i kwiatów znakomicie udających się na podwyższonej grządce. Plus przegląd upraw mieszanych.

 

Napisz swoją recenzję