Broń krótka / Strzelanie z broni palnej - Pakiet

Broń krótka / Strzelanie z broni palnej - Pakiet
 
Autor: praca zbiorowa
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100
Format: 165x235 mm
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
ISBN: 9788365636041
egzemplarz archiwalny
 
 
PAKIET : BROŃ KRÓTKA.  STRZELANIE BOJOWE I SPORTOWE Z PISTOLETU +  STRZELANIE Z BRONI PALNEJ

Broń krótka. Strzelanie bojowe i sportowe z pistoletu to bogato ilustrowany poradnik strzelecki skierowany zarówno do początkujących strzelców i pasjonatów strzelectwa, jak i praktyków – żołnierzy, policjantów i pracowników ochrony. W przystępny sposób przekazuje skondensowane informacje o broni, amunicji i balistyce, ze wskazaniem na pistolet automatyczny. Prezentuje najpopularniejsze w Polsce wzory pistoletów. Jest też próbą odpowiedzi na pytanie, jak dokonać trafnego wyboru pierwszej broni palnej. Uczy techniki strzeleckiej, tak w strzelectwie tarczowym jak i bojowym. Uzupełnienie poradnika stanowią rysunki, niemal 100 ćwiczeń i blisko 250 fotografii. Prezentowana wiedza jest owocem ponad 30-letnich doświadczeń autora z bronią, jako zawodnika, instruktora strzelectwa i praktyka noszącego broń w służbie przez ponad 20 lat.


Strzelanie z broni palnej to nieformalna i przyjemna lektura, pełna użytecznych informacji i porad. Książka ta opisuje wszystkie najważniejsze modele krótkiej broni palnej od początków jej istnienia i stanowi obowiązkową lekturę dla każdego, kto bronią krótką się interesuje.
Robert Campbell, były oficer policji z ponad dwudziestoletnim stażem, dzieli się bogactwem swojego doświadczenia. Autor wprowadzi Cię w świat broni krótkiej, począwszy od wyboru Twojej pierwszej broni poprzez opanowanie podstaw bezpieczeństwa i celności, po strzelanie sportowe, polowanie i ochronę osobistą. Zanim się spostrzeżesz, sam wybierzesz się na strzelnicę. Podręcznik daje jasne instrukcje odnośnie dbałości o broń czyszczenia, konserwacji i drobniejszych napraw. Campbell opisuje szeroko dostępne akcesoria, takie jak kabury i magazynki, zajmuje się też amunicją różnych kalibrów. Książka jest bogato ilustrowana.
 
36,90 zł
30,50 zł
Bellona
99,00 zł
81,50 zł
Bellona
79,00 zł
52,65 zł
Karabiny, karabinki i pistolety maszynowe. Encyklopedia długiej broni wojskowej XX wieku
- 33%
Bellona
29,90 zł
25,00 zł
Bellona
29,90 zł
23,61 zł
Optyka myśliwska i sportowa
- 21%
Bellona

Napisz swoją recenzję