Broń precyzyjna. Taktyka działania strzelców wyborowych. Techniki strzelań

Broń precyzyjna. Taktyka działania strzelców wyborowych. Techniki strzelań
 
Autor: Marek Czerwiński
Oprawa: twarda lakierowana
Ilość stron: 248
Format: 170x240 mm
Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 8311104875
egzemplarz archiwalny
 
 
Książka stanowi łatwy w odbiorze poradnik, zawierający opisy konstrukcji broni. Została napisana dla kilku grup czytelników. Pierwsza, coraz liczniejsza, to myśliwi polujący na drapieżniki i szkodniki przy użyciu sztucerów typu varmint. Kolejną grupę jej czytelników stanowią strzelcy sportowi posługujący się bronią długą, zwłaszcza ci stojący na progu kariery zawodniczej. Publikacja zainteresuje również żołnierzy zawodowych, strzelców wyborowych z formacji policyjnych i wojskowych oraz coraz liczniejszy krąg kolekcjonerów broni.
 
OPTYKA, BROŃ I AMUNICJA MYŚLIWSKA Broń palna

Ilustracje

Polski eksperymentalny karabin wyborowy Alex Tigr w różnych modyfikacjach

Recenzje (3)ukryjpokaż

2006-09-27 Strateg
Do czytania zachęca nas dobry kredowy papier, twarda oprawa i wiele kolorowych zdjęć. Książka dzieli się na rozdziały 1.Historia broni wyborowej, 2.Sztucery Varmit, 3.Celowniki, 4. Techniki strzelań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie nawet coraz bardziej liczni członkowie grona ASG
2007-01-22 browares
... na wzmiankę dotyczącą tej książki natknąłem się przeglądając pewne czasopismo militarne... "komandos" lub "broń i amunicja"... nieważne! Zafascynowany tekstami a zarazem wiedzą podpułkownika M. Czerwińskiego udałem się do księgarni! Po pierwszym kontakcie z tego typu literaturą i wiedzą muszę przyznać, że dla kogoś kto nigdy wcześniej nie miał styczności z bronią palną ta książka nie jest łatwym kąskiem! Zwłaszcza drugi i trzeci rozdział za pierwszym razem sprawił mi małe trudności. Mimo to bardzo polecam tę pozycję osobom którym np podobał sie film pt "Snajper" z Tomem Berengerem:) Potężna porcja wiedzy i ciekawych informacji! Dla myśliwych, strzelców sportowych oraz dla żołnierzypozycja wręcz obowiązkowa!!! Z niecierpliwością czekam na kolejną książkę podpułkownika M. Czerwińskiego "Snajperzy. Wczoraj i dziś". Zapraszam ludzi podobnie myślących... browares@poczta.fm DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007-01-22 Łukasz
Super pozycja dla ludzi zafascynowanych strzelectwem!!!

Napisz swoją recenzję