Przetrwać Belize

Przetrwać Belize
nowość
bestseller
 
 
Autor: NAVAL
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248
Format: 135x215 mm
Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 9788311143685
 

BELIZE – piekło na ziemi

Grupa szturmowców GROM-u trafia do podzwrotnikowej dżungli nad Morzem Karaibskim, by tam zmierzyć się w rywalizacji z najlepszymi jednostkami specjalnymi z całego świata. Czy mimo braków w wyposażeniu i słabemu dowództwu dadzą sobie radę podczas morderczego szkolenia?

Mapy wojskowe w formie zielonej plamy z poziomicami, skorpiony na ramieniu i tarantule na dłoni. Sekrety tropienia wroga w dżungli, zakładania pułapek
i odróżniania trujących roślin od tych, które będą jedynym pożywieniem. Ekstremalne warunki, gdzie jeden błąd może kosztować życie.

Poznacie sekrety tropienia wroga w dżungli  i budowania pułapek, a także przetrwania w ekstremalnych warunkach, gdzie jeden błąd może kosztować życie.

Trzy tygodnie, które skutkują utratą 15% wagi ciała. 
Trzy
tygodnie w najbardziej dzikim miejscu na ziemi.
Trzy
tygodnie szkolenia, które daje przepustkę do świata GROM-u.

NAVAL –  przez czternaście lat służył w GROM-ie jako operator w zespole bojowym. Połowę tego czasu spędził na  zagranicznych misjach. Za swoją służbę był wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego, Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego (przyznawanym za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia), Złotą Odznaką GROM-u.
W 2012, gdy do sklepów trafiła gra komputerowa Medal of Honor usłyszeli o nim wszyscy. Warfighter – Naval był dla jej twórców jednym z dwóch pierwowzorów postaci GROM-owca, w którą może wcielić się gracz.  Wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem instytucje charytatywne i pozarządowe (m.in. PAH) oraz służby mundurowe. Działa społecznie (jest wolontariuszem Muzeum Powstania Warszawskiego) i prowadzi własną firmę – Naval Polska.

 

 

Napisz swoją recenzję